دریل شارژی اریکسون مدل CD122L

دریل شارژی لیتیوم اریکسون  دارای مکانیزم دوکاره بوده و هم به عنوان دریل و هم به عنوان پیچگوشتی مورد استفاده قرار می گیرد. منبع تغذیه این دریل باتری لیتیومی 12 ولت با ظرفیت 1.5 آمپر بوده و قادر است پیچ هایی را با سایز حداکر 8 میلی متر را باز و بسته کند. این ابزار برقی مجهز به سه نظام اتومات با سایز 10 میلی متر بوده و قادر است انواع سطوح چوبی و فلزی را با سرعت بالا سوراخ کند.از دیگر ویژگی های دریل شارژی لیتیوم اریکسون مدل CD122L می توان به تعبیه چراغ LED برای کار در محیط های تاریک،بهره مندی از سیستم انتقال قدرت و گیربکس Aisin ،سرعت در حالت آزاد 1350 دور در دقیقه، محافظ قطع کن و سیستم گردش چپگرد و راستگرد اشاره کرد.

توصی های ایمنی کار با دریل شارژی اریکسون

  • برای سوراخ کاری سطوحی که دارای سیم های برق می باشند،استفاده از عایق های الکتریکی تعبیه شده بر روی دسته دریل می تواند از بسیاری از خطرات جلوگیری کند. اتصال قسمت فلزی ابزار با سیم حامل جریان برق در حین کار میتواند باعث برق گرفتگی و وارد شدن صدمات بدنی به کاربر شود. 
  • وضعیت پایدار بدنی کاربر نیز از نکات بسیار مهمی است که باید در حین کار با دریل به آن توجه شود.اگر کاربر در وضعیت بدنی پایداری قرار بگیرد می تواند تسلط بیشتری بر روی دستگاه داشته باشد.اما حالت ناپایدار و غیر مطمئن می تواند با عث درگیر شدن مته و از دست دادن کنترل دریل برقی شود.

 


دکتر ابزار دریل ,شارژی ,اریکسون ,کاربر ,بدنی ,بوده ,دریل شارژی ,شارژی اریکسون ,شارژی لیتیوم ,دریل شارژی اریکسون منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
عکس های لو رفته بازیگران پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان طراحی و ساخت سایت حرفه ای آموزش و دانلود مانگا MANGA منبع کویل دار نینا شاپ مرجع خدمات اينترنتي ایران اینجا همه چی هست P30 Learn