راهنمای اره عمودبر صنعتی

اره عمودبر از مهمترین ابزارآلات مورد استفاده در مشاغلی مانند نجاری است که باعث می شود کار با سرعت و با انعطاف پذیری بالایی انجام شود.از این ابزار می توان برای کابینت سازی،ویترین سازی،برش منحنی و قوس چوب، پیکر تراشی و مجسمه سازی استفاده کرد.این دستگاه حمل و نقل آسانی دارد و ضمن برش های عمودی که بر روی چوب انجام می دهد،قادر به انجام برش های زاویه دار نیز می باشد.قبل از اره عمودبر لازم است نوع کاری که قرار است با این ابزار انجام دهید، مشخص کرده و بر اساس نیاز،مدل مورد نظر را انتخاب و اری کنید.در ادامه فاکتورهای مهمی که لازم است قبل از به آن ها توجه شود را مورد بررسی قرار می دهیم.

منبع تغذیه

به طور کلی اره عمود بر اساس منبع تغذیه ایی که دارند به دو دسته برقی و شارژی تقسیم می شوند.بنابراین منبع تغذیه دستگاهی که قرار است اری کنید، بسیار مهم است.اگر نوع برقی اره عمودبر در نظرتان است،این امکان را برای شما فراهم میکند که ساعت ها بدون نیاز به باتری از دستگاه استفاده نمایید.اره عمودبر برقی توان بالایی دارد و با قدرت بیشتری سطوح را برش می دهد.اما نوع شارژی اره عمودبر را می توان در مکان هایی که پریز برق وجود ندارد، نیز استفاده نمود.این نوع از اره عمود بر از نظر قدرت ضعیف تر از مدل برقی می باشد.پیشنهاد می شود اگر می خواهید به طور مداوم از این ابزار استفاده نمایید نوع برقی آن بهترین گزینه می باشد. 

برند 

از تولیدکنندگان معتبر یک مزیت تلقی می شود چراکه به شما این اطمینان خاطر را می دهدکه محصولی که اری نموده اید،کیفیت و کارایی بالایی دارد.در واقع نام برند یک شهرت و اعتبار تولید کننده را نشان می دهد کهبه آسانی به دست نیامده است. اگر محصول انتخابی شما از برندهای مطرح و معتبری نبود و شناخت کافی از آن نداشتید می توانید آن را با ما در میان بگذارید.ما در مجموعه دکتر ابزار به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

قیمت

از اصلی ترین فاکتور های مهم در یک دستگاه،قیمت محصول می باشد که باید قبل از به آن توجه نمایید.اگر بودجه شما برای اره عمودبر محدود است، سعی کنید ویژگی هایی که به درد کارتان نمی خورد را حذف کنید و به دنبال محصول کاربردی تر باشید.

توان یا قدرت

توان و قدرت دستگاه نیز بستگی به نوع کارتان دارد.اگر کارهای شما سنگین بوده و برای بازه های زمانی بالا می خواهید از دستگاه استفاده نمایید بهتر است دستگاهی اری نمایید که توان بالایی داشته باشد. در واقع میزان قدرت یک ابزار،به ظرفیت موتور بستگی دارد.موتوری دستگاهی که قدرتمند باشد بر روی چوب های محکم تر،راحت تر کار می کند.غالبا اره عمود بر برقی نسبت به نوع شارژی خود، از توان بالاتری برخوردار می باشد.


دکتر ابزار عمودبر ,توان ,استفاده ,ابزار ,نمایید ,قدرت ,منبع تغذیه ,استفاده نمایید ,دکتر ابزار ,بالایی دارد ,توان بالایی ,دستگاه استفاده نمایید منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
وبلاگ اختصاصی تیم ویکی لوپ فالکده تضمین موفقیت عصر باور پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان vakilparsi آخرین اخبار طراحی وب سایت منظرگاه مديريتی مهدی منتظران وبلاگ نتچرخی