روش های تمیز کردن تیغه اره

  با استفاده از راهکارهایی که در این مقاله آموزش داده شده است، به سادگی به راحتی تیغ های دستگاه تان را تمیز کنید. لازم به ذکر است که این موضوع در رابطه با انواع اره چوب مانند اورفرز نجاری، اره گرد بر و نواری صدق می کند.

روش تمیز کردن تیغ اره

 مواد لازم برای تمیز کردن تیغه اره 

اسپری های تمیز کننده اجاق گاز

برخی از کاربران از اسپری های تمیز کننده اجاق گاز که یک نوع اسپری شیمیایی است، استفاده می کنند. هرگز از این اسپری ها برای این کار استفاده نکنید، چرا که سبب خراب شدن و یا حتی کند شدن تیغه ها مخصوصا تیغه های دارای روکش کاربیدی (الماسه) می شوند.

جوش شیرین

استفاده از جوش شیرین می تواند یک راهکار ساده و آسان و کم هزینه ای باشد. با استفاده از این مواد می توانید به راحتی جرم های حاصله را بدون کوچکترین آسیب و حتی کند شدن تیغه ها، تمیز نمایید.

پودر لباسشویی

در صورتی که جوش شیرین در دسترس ندارید، پودر لباسشویی نیز می تواند گزینه مناسبی باشد برای این کار باشد.

نفت یا گازوئیل

استفاده از نفت یا گازوئیل نیز می تواند برای این کار انتخاب شود. اما باید توجه نمایید که نفت، برای تیغه های بلبرینگ دار، گزینه مناسب نمی باشد وحتی ممکن است سبب کاهش عملکرد آنها شوند. پس در موقع استفاده از این مواد حتما دقت نمایید.


دکتر ابزار استفاده ,تیغه ,تمیز ,اسپری ,نمایید ,تواند ,تمیز کردن ,کردن تیغه ,پودر لباسشویی ,تمیز کننده ,کننده اجاق منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
گیوه کرد پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال تخفیف آبکاری آلومینیوم و رنگ پودری (الکترواستاتیک) کرج.محمدشهر کتابخانه نوین so gone Rah haye rooshan bini قیمت روز سکه دانلود آهنگ جدید ماکان بند