جدیدترین فرز آهنگری اریکسون

فرز آهنگری اریکسون مدل AG1801 از دیگر محصولات شرکت اریکسون می باشد که منطبق بر استاندارد CE ساخته شده است. این دستگاه دارای صفحه برش با قطر 180 میلی متر بوده که در حالت آزاد با سرعت 8500 دور در دقیقه گردش می کند. موتور ابزار برقی دارای توانی برابر با 2400 وات بوده و از برق شهری بواسطه  کابل برق با استاندارد VDE آلمان تغذیه می کند.این دستگاه کاربرد به سزایی در فرزکاری، سنباده زنی، پولیش کاری و برش پروفیل دارد. از دیگر ویژگی های فرز آهنگری اریکسون مدل AG1801 میتوان به کلید جدید و حساس جهت شروع ایمن و استارت آرام،کلید ضد غبار و دسته ارگونومیکی اشاره کرد.

توصیه های ایمنی جهت استفاده از دستگاه فرز

تمامی دستگاه فرز ها جهت افزایش ایمنی کار دارای قاب محافظ می باشد. این قاب مانع از اصابت جرقه ها و براده های قطعه کار به سوی کاربر می شود. پس لازم است همواره از این قاب محافظ استفاده شود تا از بروز حوادث ناگوار جلوگیری شود.همچنین لازم است از صفحه برش استاندارد و متناسب با نوع کار استفاده کرد تا اخلالی در عملکرد دستگاه بوجود نیاید.همچنین لازم است بدانید که برای فرز کاری از لبه های سنگ استفاده نکنید. زیرا باعث شکستن سنگ می گردد.

  


دکتر ابزار اریکسون ,دستگاه ,استفاده ,آهنگری ,لازم ,دارای ,آهنگری اریکسون ,همچنین لازم منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
آوین صنعت فروش و پشتيباني تعمير دستگاهي پزشكي شرکتهای خدماتی شهرکرد تفریحات سالم گروه زیورآلات و بدلیجات شهرما landict shop گروه بازیسازی خزیر