معرفی محصولات توسن

شرکت توسن در سال 1382 شروع به فعالیت در زمینه تولید ابزارآلات صنعتی نمود و تمامی محصولات خود بر استانداردهای بین المللی ساخت.ابزارآلات برقی برند توسن در کشور چین و ابزارآلات دستی آن نیز در کشور تایوان ساخته می شوند.کیفیت محصولات برند توسن اگر چه قابل مقایسه با برندهای مطرح نظیر بوش، دیوالت، متابو و . نمی باشد، اما در مقایسه با با سایر محصولات در حوزه ابزار آلات قیمت مناسبی دارد و از کییت مطولوبی نیز بر خوردار است.

خدمات پس از  شرکت توسن

محصولات صنعتی برند توسن از خدمات پس از گسترده ای در تمامی نقاط کشور برخوردار است و قطعات این محصول به راحتی قابل دسترس می باشد و در صورت بروز هر گونه مشکل به سرعت می توان آن را تعمیر کرد. مدت گارانتی محصولات این شرکت 6 ماه است و کاربران گرامی می توانند با در دست داشتن کارت ضمانت، در صورت مشمول گارانتی بودن محصول از خدمات گارانتی، جهت تعمیر یا تعویض محصولات به مراکز خدمات پس از شرکت توسن در استان خود مراجعه نمایندونکته قابل توجه این می باشد که در سری توسن پلاس گارانتی محصولات به 1 سال ارتقا یافته است.در این سری از ابزارآلات،شرکت توسن تلاش کرده که تمامی نقص و ایراداتی که در ابزارالات برقی خود وجود داشت را رفع نماید.


دکتر ابزار توسن ,محصولات ,خدمات ,گارانتی ,قابل ,کشور ,برند توسن ,گارانتی محصولات ,شرکت توسن منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان دانلود فایل صبرم سر اومد شهر بورس سایت تفریحی و سرگرمی نیو مطلب سایت روستای خم پیچ دانش پدیا !همه چی تموم! پایان نامه LOST FILE